Fotogaléria UrbanPark

Pozrite si, ako môže vypadať váš byt v UrbanPark. Ponúkame vám kompletné služby interierového dizajnu, vrátane poradenstva a návrhu vizualizácie bytu.

Vizualizácia 1-izbového bytu A5

Interiérový dizajnéri zo spoločnosti Prowood nám pripravili vizualizácie 1 izbového bytu A5. Pozrite si ako efektívne využili každý m2 bytu. Táto partnerská spoločnosť vám zároveň dokáže zabezpečiť realizáciu interiéru tak, ako je zobrazené na vizualizáciách.

Ponuka bytov

Vizualizácia 2-izbového bytu A3

Pri tomto 2i byte sa interiéroví dizajnéri zo spoločnosti Prowood pustili do miernej úpravy dispozície bytu. Rovnaký typ bytu sa nachádza aj na ostatných podlažiach. Partnerská spoločnosť Prowood Vám zároveň dokáže zabezpečiť realizáciu interiéru tak, ako je zobrazené na vizualizáciách.

Ponuka bytov

Vizualizácia 3-izbového bytu B57

Takto zariadený 3i byt spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky pre moderné, no zároveň príjemné bývanie. Aj tu sa interiéroví dizajnéri pustili do miernej úpravy dispozície bytu. Partnerská spoločnosť Prowood Vám zároveň dokáže zabezpečiť realizáciu interiéru tak, ako je zobrazené na vizualizáciách.

Ponuka bytov

Vizualizácia mezonetového bytu A50

Pripravili sme aj vizualizácie mezonetového bytu A50 na 8. a 9. poschodí. Pozrite si, ako atraktívne a moderne si môžete zariadiť jeden z najkrajších mezonetových bytov v našom bytovom komplexe.

Ponuka bytov

Vizualizácia 2-izbového bytu B48

Pozrite si, ako moderne môže vyzerať váš nový byt B48. Tento byt sa nachádza na 7. poschodí, no byty s rovnakou dispozíciou sú aj na ostatných podlažiach.

Ponuka bytov

Vizualizácia 1-izbového bytu B42

Ak si myslíte, že v jednoizbový byt nemôže poskytnúť pohodlné a príjemné bývanie, radi vás vyvedieme z omylu.

Pozrite si vizualizácie nášho 1-izbového bytu B42, ktorý sa nachádza na 6 poschodí. Podobne situované byty jednoizbové byty nájdete aj na ostatných poschodiach.

Ponuka bytov

Návrh interiéru vášho nového bytu

Aj vám pripravíme návrh interiéru bytu na mieru – moderný a štýlový návrh kuchyne, obývačky, izieb alebo kúpelne. Pozrite si niektoré z našich návrhov.

Povedzte nám vašu predstavu a naši interiéroví dizajnéri vám pripravia 3D návrh bytu, v ktorom bude radosť bývať.

Ponuka bytov