Nové bývanie na dobrom mieste v Trenčíne

UrbanPark Východná má výbornú polohu na známom Trenčianskom sídlisku Juh. Ak potrebujete navštíviť obchody, reštaurácie, lekárov alebo chcete vyraziť von za mesto, z vášho bytu v UrbanPark to vždy máte len pár krokov.

Sídlisko Juh  – dobrá adresa v Trenčíne

Sídlisko Juh – ulicu Halalovka asi nikomu z Trenčanov netreba predstavovať. Najväčšie trenčianske sídlisko je dobrým a príjemným miestom na bývanie. Sídlisko je obklopené prírodou – zo severovýchodu je to lesopark Brezina, zo severu záhradkárska kolónia a na východe polia a lesy. Sídlisko ohraničuje údolie Lavičkového potoka, známeho ako Halalovka, po ktorom získalo svoj názov.

Sídlisko Trenčín Juh
Sídlisko Trenčín Juh

Občianska vybavenosť

Len na skok od UrbanPark nájdete všetko, čo k pokojnému životu v meste potrebujete. S budovou UrbanPark priamo susedí Poliklinika Juh, ktorá poskytuje základnú zdravotnú starostlivosť. Hneď vedľa je lekáreň a očná optika. Len pár minút pešo sa nachádza veľké obchodné centrum Južanka s vyše 30 obchodmi, fitness a detským kútikom. Na sídlisku je kostol, reštaurácie, pizzérie, bistrá a kaviarne.

Všetky dôležité služby, obchody, spoločenské zariadenia sú vzdialené maximálne 10 minút chôdze.

Dobré miesto pre deti

Ako rodič určite oceníte, že hneď vedľa budovy UrbanPark stojí základná škola. Vaše deti tak budú chodiť do školy bezpečne – nemusia vôbec prechádzať cez cestu. Na trávnatých plochách v blízkom okolí UrbanPark sa nachádza viacero detských ihrísk. Na svoje si deti prídu aj v detskom centre v OC Južanka.

Len kúsok od budovy UrbanPark je kultúrne centrum Aktivity, kde realizujú najrôznejšie kurzy pre deti.

Sídlisko Trenčín Juh
Sídlisko Trenčín Juh

UrbanPark je bezpečná lokalita

UrbanPark sa nenachádza pri hlavnej ceste alebo frekventovanej komunikácii, takže nehrozia žiadne dopravné komplikácie ani hluk. Okolo budovy sa bude nachádzať mestská zeleň, trávnaté plochy a parkovacie miesta pre obyvateľov UrbanPark.

Do prírody len pár krokov

Keď bývate v UrbanPark, do prírody to nemáte ďaleko. Za 10 minút sa môžete pokojne prechádzať v mestskom parku Brezina. Hneď cez ulicu Východná je chatárska a záhradkárska osada s pásom lesa. Celé sídlisko Juh od východu obklopujú polia, za ktorými je les, lákajúci k príjemných prechádzkam a oddychu.

Sídlisko Trenčín Juh
Sídlisko Trenčín Juh

Športové aktivity

Pre aktívnych ľudí je UrbanPark ako stvorený. Pre vyznávačov dlhších prechádzok, behu alebo cykloturistiky sú k dispozícii cesty a cyklotrasy cez polia a lúky smerom na dedinu Soblahov. V blízkom OC Južanka je fitness centrum.

Na sídlisku Trenčín Juh si na svoje prídu priaznivci  tenisu, atletiky, hokejbalu aj ďalších športov. V blízkosti pod zeleným parkom s detskými ihriskami sa chystá výstavba multifunkčného športového centra, ktoré Vám ponúkne  veľké množstvo športových aktivít doslova pár krokov od vášho nového bytu.

Z bytu do centra Trenčína za 5 minút

Zo sídliska Trenčín Juh sa dostanete do centra mesta po 4-prúdovej ulici Generála Svobodu a Soblahovská už za 5 minút. Len o chvíľu dlhšie vám bude trvať cesta k na diaľnicu D1 (smer Bratislava / Žilina).

Sídlisko Trenčín Juh