Dobré mestské bývanie v Trenčíne

Pripravili sme projekt UrbanPark s jasným cieľom. Ponúknuť moderné, kvalitné a príjemné bývanie na dobrom mieste za férovú cenu.

Byty k odovzdaniu už od marca 2022.

UrbanPark

Stavba je umiestnená vo vnútrobloku medzi existujúcou zástavbou medzi ulicami Východná, Halalovka a Mateja Bela. Budúci vlastníci sa nemusia obávať ďalšej výstavby, čo je realitou v mnohých projektoch v Trenčíne a významne to znižuje komfort z nového bývania.

Blízkosť zdravotnej starostlivosti, školy, škôlky, jaslí, prírody, obchodov, služieb je samozrejmosť, ktorú ani nebudeme vyzdvihovať. Podstatné je, že UrbanPark je komplexné a bezpečné miesto na bývanie.

Sídlisko Trenčín Juh
Sídlisko Trenčín Juh

Dostupné mestské bývanie

Nie sme luxusná, najmodernejšia a najlepšia stavba. Sme dostupná alternatíva pre každého, kto hľadá spoľahlivé bývanie. Máme v ponuke ideálne dispozície pre všetkých.

Pivnice k bytom sú na jednotlivých poschodiach, každý byt má balkón alebo loggiu, resp. mezonety sú s veľkými terasami na streche budovy. Voľné byty sú len v ponuke holobyt, aby si každý mohol svoj byt dokončiť podľa seba.

Máme však v ponuke dokončovacie balíčky v dvoch úrovniach štandardu a radi Vám ho predstavíme v našom showroome a od februára 2022 už aj v krásnom zariadenom vzorovom byte.“