Dobré mestské bývanie v Trenčíne

Pripravili sme projekt UrbanPark s jasným cieľom. Ponúknuť moderné, kvalitné a príjemné bývanie na dobrom mieste za férovú cenu.

Začiatok výstavby: 06/2018

Dokončenie stavby: 09/2021

Projekt UrbanPark

Vizuálne a koncepčné riešenie nadväzuje na súčasný charakter trenčianskeho sídliska Juh a ideálne doň zapadá. Stavebné úpravy rešpektujú existujúce priestorové usporiadanie okolitých budov.

Budovu UrbanPark tvoria dva obytné celky (blok A a B). Objekt má celkovo 9 podlaží, v ktorých sa nachádza celkom 118 bytov vo výmere od 27 m2 do 127 m2. Každá z dvoch častí (A, B) má samostatný vchod, schodisko a výťah. Na prvom podlaží sa budú nachádzať komerčné priestory.

Sídlisko Trenčín Juh
Sídlisko Trenčín Juh

Ideálne mestské bývanie

Pod budovou sa nachádza 49 vnútorných parkovacích miest. Ďalšie parkovacie miesta budú k dispozícii v okolí budovy, spolu 96 vonkajších parkovacích miest.

Na prvom podlaží sa nachádzajú komerčné priestory, ktoré sú na predaj pre každého. Záleží nám na vašom komforte a pohodlí, a preto nepredáme tieto priestory podnikateľom, ktorí by plánovali zriaďovať prevádzky, ktoré by vyžadovali dlhé otváracie hodiny a rušili okolité prostredie, ako napríklad reštaurácie, kaviarne, herne a pod.

Na 2 – 8 pochodí sa nachádzajú 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové byty v rôznych dispozíciách, veľkostiach a orientáciách. Zo širokej ponuky bytov si vyberie každý. Väčšina bytov je vybavená priestranným balkónom pre príjemný odpočinok po náročnom dni.

Mezonetové byty na 8. a 9. poschodí ponúkajú aj priestrannú strešnú terasu pre dokonalý relax.

Posledný schválený obytný dom na sídlisku

UrbanPark je posledný obytný objekt v tejto časti sídliska Juh, ktorého výstavba je schválená a právoplatne povolená. To znamená, že v blízkom ani širšom okolí domu už nie je plánovaná ďalšia bytová výstavba. To predstavuje výhody pre majiteľov bytov, pretože sa nemusia obávať, že im pred oknom vyrastie ďalší dom. Nebudú ani obmedzení a vyrušovaní stavebným ruchom, ako je to v iných lokalitách mesta Trenčín, kde prebieha neustála výstavba a je pre predpoklad, že bude pokračovať aj po ďalšie roky.

Sídlisko Trenčín Juh
Sídlisko Trenčín Juh

Z bytu do centra Trenčína za 5 minút

Zo sídliska Trenčín Juh sa dostanete do centra mesta po 4-prúdovej ulici Generála Svobodu a Soblahovská už za 5 minút. Len o chvíľu dlhšie vám bude trvať cesta na diaľnicu D1, smer Bratislava alebo Žilina.

Vizualizácie UrbanPark

Pozrite si, ako bude v roku 2021 vyzerať dokončená budova UrbanPark.