Dobré mestské bývanie v Trenčíne

Pripravili sme projekt UrbanPark s jasným cieľom. Ponúknuť moderné, kvalitné a príjemné bývanie na dobrom mieste za férovú cenu.

Centrálna kotolňa = výhodné kúrenie, nízke náklady

UrbanPark bude mať vlastnú centrálnu plynovú kotolňu, ktorá sa bude starať o dodávku teplej vody pre celý objekt. To výrazne zníži náklady na vykurovanie, keďže nehrozia žiadne úniky ako pri dodávke zo vzdialenej kotolne. Vďaka modernej kotolni a technologicky vyspelej distribúcii teplej vody budú náklady nižšie ako v okolitých starších panelových domoch.

Sídlisko Trenčín Juh
Sídlisko Trenčín Juh

Štandardné vybavenie bytov

Byty v UrbanPark sa nebudú predávať ako holobyty. Chceme zabrániť možnému poškodeniu spoločných priestorov a veľkému množstvu „cudzích“ dodávateľov na stavbe. Neodborným prístupom vzniká riziko poškodenia technologických častí budovy, čomu chceme predísť. Preto bude každý byt odovzdaný v štandardom vybavení, ktoré vám predstavíme na osobnom stretnutí.

Relaxujte na streche

UrbanPark ponúka ideálne miesto pre nerušený oddych a relax. Mezonetové byty na 8. – 9. poschodí majú k dispozícii priestrannú strešnú terasu o rozlohe od 15 m2 do 26 m2, ktorá priamo nabáda k odpočinku alebo posedeniu s priateľmi.

Doprajte si každý deň pôsobivé výhľady na prírodu a okolie Trenčína zo strechy vášho nového bytu v budove UrbanPark.

Sídlisko Trenčín Juh
Parkovanie UrbanPark

Parkovanie? Vyriešené!

Ak bývate v UrbanPark, starosti s parkovaním nemusíte riešiť – parkovacie miesto je pripravené pre každý byt. Vo vnútri budovy je k dispozícii 49 parkovacích miest. Keď prší alebo sneží, nevadí – vy sa z auta domov dostanete vždy suchou nohou.

Ďalšie parkovacie miesta sú k dispozícii pred a za budovou UrbanPark. Okolo budovy bude vybudované priestranné parkovisko s 96 parkovacími miestami. Každý záujemca si tak môže zakúpiť vlastné parkovacie miesto, ktoré bude v jeho vlastníctve a ktoré nebude môcť využívať nikto iný.

Cenník parkovacích miest s aktuálnou ponukou voľných miest.