Dobré mestské bývanie v Trenčíne

Pripravili sme projekt UrbanPark s jasným cieľom. Ponúknuť moderné, kvalitné a príjemné bývanie na dobrom mieste za férovú cenu.

Centrálna kotolňa = výhodné kúrenie, nízke náklady

UrbanPark bude mať vlastnú centrálnu plynovú kotolňu, ktorá sa bude starať o dodávku teplej vody pre celý objekt. To výrazne zníži náklady na vykurovanie, keďže nehrozia žiadne úniky ako pri dodávke zo vzdialenej kotolne. Vďaka modernej kotolni a technologicky vyspelej distribúcii teplej vody budú náklady nižšie ako v okolitých starších panelových domoch.

Sídlisko Trenčín Juh
Sídlisko Trenčín Juh

Širšie možnosti vďaka holobytu

Byty v UrbanParku sa budú predávať v podobe holobytu. Táto alternatíva vám poskytne voľné ruky pri vybavení vášho nového bytu od výberu podláh, obkladov až po samotný nábytok. Za pozitívum holobytu považujeme aj to, že k výberu zariadení môžete pristupovať individuálne podľa vašich finančných možností a preferencií. Fanúšikovia interiérového dizajnu si naozaj prídu na svoje a ocenia túto variantu, ako výhodu pri tvorbe svojho ideálneho bývania.

Relaxujte na streche

UrbanPark ponúka ideálne miesto pre nerušený oddych a relax. Mezonetové byty na 8. – 9. poschodí majú k dispozícii priestrannú strešnú terasu o rozlohe od 15 m2 do 26 m2, ktorá priamo nabáda k odpočinku alebo posedeniu s priateľmi.

Doprajte si každý deň pôsobivé výhľady na prírodu a okolie Trenčína zo strechy vášho nového bytu v budove UrbanPark.

Sídlisko Trenčín Juh
Parkovanie UrbanPark

Parkovanie? Vyriešené!

Ak bývate v UrbanPark, starosti s parkovaním nemusíte riešiť – parkovacie miesto je pripravené pre každý byt. Vo vnútri budovy je k dispozícii 49 parkovacích miest. Keď prší alebo sneží, nevadí – vy sa z auta domov dostanete vždy suchou nohou.

Ďalšie parkovacie miesta sú k dispozícii pred a za budovou UrbanPark. Okolo budovy bude vybudované priestranné parkovisko s 96 parkovacími miestami. Každý záujemca si tak môže zakúpiť vlastné parkovacie miesto, ktoré bude v jeho vlastníctve a ktoré nebude môcť využívať nikto iný.

Cenník parkovacích miest s aktuálnou ponukou voľných miest.